Blaty kuchenne Corian

Rozwiązania kuchenne marki KRAUSE

Blaty kuchenne z Corian

Kuchnia to przestrzeń w domu, która musi być zaprojektowana z niezwykłą uwagą, jedną z ważniejszych kwestii jest odpowiednio duża przestrzeń blatu roboczego. Dlatego gdy podejmujemy się realizacji blatów kuchennych z największą uwagą projektujemy odpowiednie miejsce na zlew i wszelkie urządzenia agd.

Jakość blatów marki Krause

Nasze blaty dzięki zastosowaniu materiału Corian to rozwiązania z wyższej półki. Nowoczesna powierzchnia idealnie nadaje się do codziennej pracy, a przy tym wygląda nienagannie i elegancko w razie odwiedzin gości. Blaty marki Krause są łatwiej u utrzymaniu czystości, nie odbarwiają się i nie odkształcają, co zapewnia najwyższą jakość i nienaganny wygląd na lata.

Dobierając odpowiednią kolorystykę blatów i frontów kuchennych jesteśmy w stanie stworzyć eleganckie kombinacje w różnych stylach wnętrz.

Kształty

Dzięki możliwością termoformowania materiału Corian, jesteśmy w stanie stworzyć zaokrąglone kształty blatów. Wyspy kuchenne z zaokrąglonymi krawędziami to dopiero początek naszych możliwości. Tworzymy organiczne kształty, dekoracyjne donice wmontowane w blat oraz różne formy wysp kuchennych. Blaty na różnych wysokościach możemy łączyć lekkim zejściem.

Nasze możliwości dają szerokie pole do popisu projektantom i designerom.

Jaka jest trwałość blatów kuchennych marki Krause?

Blaty marki Krause są odnawialne, materiał Corian jest jednorodny na całej swojej grubości, co pozwala na odnowienie blatu poprzez szlifowanie i nie skutkuje starciem pierwszej warstwy z kolorem. Blat po długich latach użytkowania, po szybkim odnowieniu wygląda jak nowy. Dzięki tym możliwością blat z materiału Corian to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o trwałość i długoletność przestrzeni kuchennej.

Czy z dostępnej kolorystyki jestem w stanie wybrać coś dla siebie?

Wybór kolorystyki materiałów Corian jest bardzo szeroki. Różnorodność kolorów i wzorów pozwala na wybór najlepszej opcji, która wpasuje się w twoje cztery ściany.

Wybierając płyty z imitacją marmuru takie jak: Venaro White, Sand Storm możesz stworzyć elegancką kuchnię glamur. Jasne, delikatne kolory w połączeniu z naszymi blatami to prosty przepis na stylowe wnętrze.

Jeśli Twoim marzeniem są wnętrza typu industrial, również możemy zaproponować nasze rozwiązania. Do surowych, metalowych elementów na pewno wpasują się blaty z kolorystyce Carbon Aggregate lub Juniper. Możliwość wyboru gładkiego materiału lub struktury daje jeszcze więcej możliwości.

Proste nowoczesne wnętrza doskonale uzupełnią gładkie blaty w stonowanych kolorach. Nasze propozycje to Silver Gray lub Seagrass, jeśli chcesz dodać do swojego wnętrze trochę więcej koloru.

W skandynawskiej kuchni najlepiej sprawdzą się blaty białe (Glacier white) lub kolory drewnopodobne takie jak Bleech Nuwood.

Czy do blatów mogę dobrać coś więcej?

Oczywiście, do blatów możemy zaproponować, wykonanie okładziny ściennej w dopasowanym kolorze. Możemy też wykonać okładzinę ścienną z wyfrezowanym wzorem na przykład imitującym kafelki, lub fantazyjnym, unikatowym motywem.

Do każdej wykonanej kuchni dodajemy też zestaw desek kuchennych, w wybranym kolorze.

Jeśli zainteresowały cię nasze rozwiązania, zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.