Oval i Circum

OKRĄGŁA KLASYKA

Umywalka CIRCUM to jedna z klasycznych umywalek naszego projektu. Jak sama nazwa wskazuje kształt misy to koło, najczęściej wybierana opcja. Klasyczna forma i minimalistyczny design przekonywają do tego rozwiązania wszystkich lubujących się w prostych i powściągliwych wnętrzach.

Umywalka jest dostępna w dwóch wersjach: nablatowej oraz podblatowej. W opcji nakładanej na blat lub szafkę zewnętrzne krawędzie są proste. Dno misy może być wykończone na płasko bądź półkolem.

łazienka z umywalką nablatową
Umywalka Corian

Umywalka OVAL to kolejny klasyczny kształt umywalki jaki proponujemy, z materiału Solid Surface. Owalne kształty sprawdzą się przy dłuższych blatach łazienkowych. Przez szerszą powierzchnię misy są bardziej komfortowe w użytkowaniu i optycznie wydłużają przestrzeń umywalkową w łazience.

 OVAL występuje wersji nablatowej oraz podblatowej. Rozwiązanie montowane na blacie może być stojącą owalną misą lub mieć ścianki zewnętrzne proste (prostopadłe do blatu). Umywalki typu Oval maja obłe dno z możliwością dodania systemu przelewowego.

 

Zobacz ten produkt w naszym katalogu: Bathroom Design.