Oval i Circum

OKRĄGŁA KLASYKA

Umywalka CIRCUM to jedna z klasycznych umywalek naszego projektu. Jak sama nazwa wskazuje kształt misy to koło, najczęściej wybierana opcja. Klasyczna forma i minimalistyczny design przekonywają do tego rozwiązania wszystkich lubujących się w prostych i powściągliwych wnętrzach.

Umywalka jest dostępna w dwóch wersjach: nablatowej oraz podblatowej. W opcji nakładanej na blat lub szafkę zewnętrzne krawędzie są proste. Dno misy może być wykończone na płasko bądź półkolem.

Circum łazienka
Oval

Umywalka OVAL to kolejny klasyczny kształt umywalki jaki proponujemy, z materiału Solid Surface. Owalne kształty sprawdzą się przy dłuższych blatach łazienkowych. Przez szerszą powierzchnię misy są bardziej komfortowe w użytkowaniu i optycznie wydłużają przestrzeń umywalkową w łazience.

 OVAL występuje wersji nablatowej oraz podblatowej. Rozwiązanie montowane na blacie może być stojącą owalną misą lub mieć ścianki zewnętrzne proste (prostopadłe do blatu). Umywalki typu Oval maja obłe dno z możliwością dodania systemu przelewowego.

 

Zobacz ten produkt w naszym katalogu: Bathroom Design.