Ifudo Design

REWOLUCJA W PRZEMYŚLE ŁAZIENKOWYM

umywalka IFUDO

Umywalka pochodząca z katalogu „Bathroom Design”. Jest autorskim projektem firmy Krause, na który mamy patent. Umywalki IFUDO DESIGN to unikalne wzornictwo i wysoka funkcjonalność. Są wygodne w użyciu, łatwe do czyszczenia i nie zajmuje dużo miejsca. Do stosowania z bateriami ściennymi, ręcznymi lub elektronicznymi.

 Wygięty kształt umywalki to nowoczesna forma, która sprawdzi się w małych, ale designerskich wnętrzach. Z powodzeniem wpasuje się też w dużych przestrzeniach, gdzie jest potrzeba więcej niż jednej umywalki takich jak toalety publiczne. IFUDO występuje w trzech wielkościach do wyboru. Kolor przedniego panelu oraz całej umywalki można dobierać według własnego uznania, z dostępnej kolorystyki Corian.

 

Wieszaki łazienkowe, mydelniczki, kubki na szczoteczki i wiele innych rzeczy potrzebnych przy finalnym wykończeniu łazienki wykonane z higienicznych i nieodbarwiających się materiałów Corian. To kolejna z naszych propozycji do łazienki. Jeżeli zdecydowałeś się na blat bądź szafkę z umywalką to dodatki będą uzupełnieniem całości dopasowanym pod względem strukturalnym.

 Przygotowaliśmy serię elementów wyposażenia łazienki dopasowanych do umywalki IFUDO Design. Seria kubeczków, mydelniczka czy wieszaki będą uzupełnieniem świetnym uzupełnieniem do umywalki. Razem stworzą jednolity komplet łazienkowy.

wieszak łazienkowy seria IFUDO

Zobacz ten produkt w naszym katalogu Bathroom Design