Meble

PRZESTRZEŃ W POKOJU DZIENNYM Z DODATKIEM SOLID SURAFACE

stół Krause

Zastosowanie dla materiału Corian, na którym działamy znaleźliśmy również w salonie, pokoju dziennym czy stołowym. Wszelkiego rodzaju stoły: kawowe, ławy, małe dekoracyjne stoliki czy duże stoły do jadalni. We wszystkich przypadkach sprawdzą się nasze rozwiązania.

Tworzone pod wymiar stoły do jadalni z różnymi fantazyjnymi nogami o przeróżnych kształtach blatu to nasza specjalność. Wyposażając u nas kompleksowo kuchnię i jadalnię jest możliwość dopasowania stołu lub szafek, półek do blatu kuchennego.

Stoły do salonu naszej produkcji to świetna alternatywa. Jednym z naszych realizacji jest ława z donicą po środku, w której mogą rosnąć rośliny. Jest to niestandardowa ozdoba i z pewnością przyciągnie uwagę gości.

Jednym z ciekawszych rozwiązań stołu, naszej realizacji jest stół odessey, ujmuje formą i kolorem. Stół o wyjątkowych kształtach. Dzięki wyciętym otworom i połączeniu kilku kolorów osiąga efekt trójwymiarowej powierzchni.

Stół Odyssey
szafka

Kolejnym z naszych propozycji są szafki, półki, komody. Produkowane na wymiar dostosowujmy do potrzeb wnętrza. Dzięki łączeniom kolorów możemy uzyskać interesujące efekty. Materiał Solid Surface dobrze wygada w połączeniu z drewnem, dlatego często korzystamy z tej opcji dodając np. drewniane drzwiczki komody lub nóżki podtrzymujące szafkę.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.