KLASYCZNE I MINIMALISTYCZNE ROZWIĄZANIE

 Seria umywalek RECTI to seria opierająca się na kwadratowych, prostych kształtach. Różne wykończenia dna oraz wybór opcji nablatowej lub podbatowej powoduje, że RECTI jest największą rodziną naszych produktów. Umywalki są wykonane z materiału Solid Surface, dlatego idealnie sprawdzą się w ciężkich wilgotnych warunkach łazienkowych.

 RECTI 1 to podstawowa wersja umywalki z płaskim, kwadratowym dnem i odpływem centralnie po środku misy. Występuje w wersji montowanej na blat łazienkowy lub wbudowanej w pod blat.

 Umywalka RECTI 2 ma owalne dno, odpływ montowany po środku misy. Dzięki zaokrągleniu na dnie umywalka jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wersja nablatowa jest wmontowana w kwadrat i położona na blacie bądź szafce. Umywalka występuje też w wersji podblatowej.

Recti 1
Recti 3

Rozwiązanie ze skośnym dnem to nowoczesny wygląd. RECTI 3 umywalka występuje w obu wersjach nablatowej i podblatowej. W tej opcji nie ma możliwości zastosowania systemu przelewowego. Odpływ liniowy jest nowoczesnym rozwiązaniem, które idealnie się komponuje ze skośnym dnem umywalki. Opcja podblatowa jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Po zamontowaniu w blacie dodatkowych rączek całość jeszcze bardziej ułatwia podjazd na wózku do umywalki. Więcej informacji w katalogu.

 

Wszystkie umywalki typu RECTI pochodzą z katalogu Bathroom design. Zapraszamy do zapoznania się z nim.