Stoliki StE

RODZINA STOLIKÓW, KTÓRA WYPOSAŻY KAŻDY WAGON

Rodzina stolików StE to szeroka gama różnych rozwiązań do wyboru. Zawiera zarówno stoliki małe, jak i składane dedykowane do układu siedzeń vis-a-vis. Stoliki mogą być wykonane w różnych standardach materiałowych, spełniających europejskie normy kolejowe. Ten model ma możliwość łączenia materiału typu Corian z drewnopodobnym blatem w różnych odcieniach.

 

Małe stoliki montowane do ściany głównie przeznaczone do montowania w wagonach z przedziałami. Mają możliwość dodania montowanego pod blatem kosza na śmieci. Na blacie stolika znajduje się antypoślizgowa naklejka, żeby bezpieczne odłożyć swoje drobiazgi na stoliku podczas jazdy.

Ste dwie wersje
Ste dwustronne

Stolik ze stalową konstrukcją dedykowany do układu siedzeń vis-a-vis z możliwością dodania panelu indukcyjnego z kieszonkami na telefon, to nowoczesne rozwiązanie. Wybiegając w przyszłość, gdzie takie rozwiązania będą na porządku dziennym, chcemy już dodać taką możliwość do naszych produktów. Do konstrukcji stolika możemy dodać gniazdko elektryczne w centralnej części stolika, tak żeby było łatwo dostępne dla wszystkich podróżujących.

 

Więcej o rodzine stolików StE w katalogu We travel with you 

Zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.