Strona główna

O FIRMIE

Firma KRAUSE powstała w 2005 roku w Naroku koło Opola. Początki działalności związane były z głównie z produkcją i sprzedażą mebli. Z czasem działalność przedsiębiorstwa rozwinęła się o produkcję i sprzedaż elementów wyposażenia wnętrz, blatów kuchennych i łazienkowych wykonanych z innowacyjnych powierzchni Solid Surface. Zrealizowaliśmy setki projektów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw i inwestycji użyteczności publicznej , zarówno w kraju, jak i za granicą.

Krause - INNOWACJE W BUDOWNICTWIEnowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem materiałów solid surface

Doświadczenie
w branży

Ponad 15 lat doświadczenia w wykonywaniu różnego rodzaju produktów z materiału Solid Surface: blatów kuchennych i łazienkowych, lad, elementów mebli, okładzin ściennych i inne.

Wykwalifikowany
personel

Dzięki wszechstronnie utalentowanemu zespołowi pracowników oraz profesjonalnym maszynom i narzędziom nasze materiały możemy kształtować w dowolny sposób: rzeźbić, ciąć, łączyć w dowolne rozmiary, żłobić, piaskować itd.

Gwarancja
jakości

Używamy najlepszych materiałów podstawowych i pomocniczych co w produkcie końcowym gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo