NIEZWYKLE HIGIENICZNE ROZWIĄZANIA – PRZYSTOSOWANE DO SZPITALNYCH POTRZEB

Wnętrza szpitali, sale operacyjne czy gabinety lekarskie, wszystkie te miejsca wymagają specjalistycznych rozwiązań, z higienicznymi atestami, nieporowatą powierzchnią odporną na bakterie i chemiczne substancje. Materiał Solid Surface typu corian spełnia te wymagania i jednocześnie pozwala na zaprojektowanie eleganckiego i estetycznego wnętrza.

 

Okładziny ścienne w salach operacyjnych to proste rozwiązanie dające najlepsze efekty. Zapewnia higieniczną przestrzeń niezbędną do przeprowadzania wszelkich rodzaju zabiegów. Nieporowata powierzchnia i niewidoczne łączenia w materiale Solid Surface dają ochronę przed niebezpiecznymi patogenami, takimi jak bakterie i zarazki. Wszelkie atesty i szeroka gama kolorystyczna, która pozwala dopasować się do wnętrza przekonuje coraz więcej inwestorów i architektów do korzystania z naszych rozwiązań.

 

okładzina sala operacyjna
okładzina sala operacyjna

Przestrzeń robocza w gabinetach lekarskich to kolejna z naszych propozycji. Blat do pracy pielęgniarki czy lekarza z materiału mineralno-akrylowego to trwałe rozwiązanie na lata, łatwe do dezynfekcji. Półki na leki oraz na różnego rodzaju sprzęt medyczny dopasowane do przestrzeni roboczej utrzymają jednolity design i ułatwią pracę dzięki swojej funkcjonalności.

 

Łazienki szpitalne to kolejne z miejsc, które wymaga niezwykłej dbałości o czystość i dezynfekcję. Przez wysoką gęstość materiału, na którym pracujemy częste mycie i chemikalia nie uszkodzą powierzchni. Nasze rozwiązania zapewnią najwyższe standardy, dopasowanie do potrzeb osób z ograniczoną możliwością ruchu.

 

Nasze realizacje pojawiły się już w kilku szpitalach w Polsce i następne mamy w planach.

 Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.