Nowoczesne muzea

Muzeum w nowoczesnym wydaniu

Wykorzystując możliwości plastyczne materiałów Corian, produkujemy stendy na prezentowane eksponaty, stojaki na opisy oraz ekrany multimedialne. Wykańczamy wnętrza sal muzealnych w pasującej stylistyce z zachowaniem kolorystyki, która nie będzie odciągać uwagi odwiedzającego od prezentowanych eksponatów.

Materiał Corian, z którego powstają nasze ekspozytory muzealne spełnia najwyższe standardy sterylności oraz posiada wszystkie atesty, wymagane w bliskim kontakcie z wiekowymi, bezcennymi eksponatami. Szerokie możliwości wykorzystania materiału Solid Surface pozwalają nam prawie w pełni wyposażyć sale muzealne, wystarczy dodać wystawiane przedmioty, arcydzieła. Proponujemy okładziny ścienne gładkie lub z frezowanym wzorem, ścianki informacyjne, znaki i postumenty z tekstem lub ekranami.

Wyposażamy również toalety w obiektach użyteczności publicznej. Nasze serie umywalek idealnie sprawdzą się muzeach. Dopasowujemy się do nietypowych pomieszczeń, gdzie niezbędne jest zmieszczenie jak największej ilości umywalek w niewielkiej przestrzeni. Zapoznaj się z naszą ofertą:
https://krause-design.pl/lazienki-publiczne/

Kompleksowe wyposażenie nowoczesnych sal muzealnych w naszym wykonaniu można zobaczyć́ w nowoczesnym muzeum Omańskim. Produkujemy również ekspozytory od obecnie budowanego największego muzeum na świecie w Kairze.