Lampy zewnętrzne

TRWAŁE LAMPY NA LATA

Lampy zewnętrze, które wykonaliśmy są wytrzymałe i odporne na zjawiska atmosferyczne. Jest to niezwykle ważny aspekt w tworzeniu produktu, który będzie nieustannie znajdował się na dworze.

 

Pigment oraz struktura materiału nie blakną nawet w bardzo nasłonecznionych miejscach. Jest to spowodowane nieporowatością materiału. Dzięki gęstości porównywalnej do szkła żadne zabrudzenia nie wnikają w powierzchnie i są łatwe do oczyszczenia wodą z płynem 

 

Lampy ogrodowe, tarasowe naszej produkcji dają lekką poświatę (przez pół transparentność materiału) nadając klimat przyjemnym letnim wieczorom.

lampa ogrodowa
totem z numerem domu

 

Lampy przy podjeździe na posesję domu to funkcjonalne rozwiązanie, ale może też być ozdobą. Dzięki dobraniu odpowiedniego koloru, kształtu oraz rodzaju podświetlenia, przyciągną wzrok niejednego odwiedzającego nas gościa. Do kompletu możemy też podświetlić numer domu bądź cały adres. Jednym z rozwiązań jest umieszczenie takiego numeru na fasadzie lub płocie. Ale jeżeli powierzchnia przed domem jest większa, numer może być osobną lampą w formie wolnostojącego totemu.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami.